امروز پنجشنبه 31 خرداد 1403           ساعت 6:35 به وقت تهران

موتورها

2 / 10
از 6 کاربر

سرو موتور DC :

 سری های DSD2  و DSCو DSP1 و DSH1 در بین سرو موتورهای DC مختلف ، موتورهای سـری ، موتورهای سری چــاکدار ، موتور کنترل موازی ، و موتور موازی مغناطیس دائم ( تحریک ثابت ) قرار دارند . این واحدها توان خروجی بالایی نسبت به اندازه آنها تحویل می دهند و در مورد موتــور موازی با تحریک کنترل شده ، توان کنترلی کمی مورد نیاز است .

 

 

 

 

 

 

 

سرو موتور AC:

انتخاب مناسبی برای کاربـــردهای با توان پایین هستند. یک سروموتور AC اصولا یک موتور دوفاز القایی است به جز در مورد جنبه‌های خـاص طراحی آن.
توان مکانیکی خروجی یک سروموتور AC از ۲ وات تا چند صد وات تغییر می کند . مــوتورهای بزرگتر از این توان بسیار کم بازده اند 

 

 

 

 

موتورهای گشتاور بالا:

سری   DST موتورهای با گشتاورهایی بین 325 نیوتون متر تا بالاتر از 80000 نیوتون متر.

 

 

 

 

 

 

 

موتور خطی:

 يك موتور خطي در واقع يك موتور الكتريكي است كه استاتورش غير استوانه شده است تا به جاي اينكه يك گشتاور چرخشي توليد كند، يك نيروي خطي در راستاي طول استاتور ايجاد كند.  سری LCS در تنوع زیاد توسط بامولر عرضه شده است.

 

 

 

 

 

 

موتورهای دیسکی:

این موتورهای کلاف متحرک، موتورهایی هستند که رتورشان یک صفحه ی صاف دوار می باشد. سری DSM به عنوان موتورهای دیسکی DC عرضه شده است. سری GDM هم به عنوان موتورهای دیسکی AC عرضه شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

موتورهای DC:

موتورهاي DC به علت مزيت کنترل پذيري مطلوب آنها، هنوز کاربردهاي متنوعي در صنعت دارند. سری GN تا توان 500KW عرضه شده اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

موتورهای گیربکسی:


امروزه موتورهای گیربکس دار به صورت آماده و در مدل های مختلف در بازار موجود می باشند. ممکن است این مدل ها از لحاظ ظاهری برابر باشند، ولی گیربکس آن ها و سرعت چرخش آن ها با هم متفاوت خواهد بود.  بامولر سری BPE را به عنوان سری مقرون به صرفه عرضه کرده است. اما برای نیازهای با کیفیتتر سری های BPNو BPNA و BPNF نیز عرضه شده است.

 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :