امروز جمعه 4 خرداد 1403           ساعت 7:28 به وقت تهران

معرفی شرکت

10 / 10
از 1 کاربر

 

 

امروز نام مجموعه آراپاد با تجمیع بیش از 150 سال تجربه مدیران و متخصصان خود که هریک، از چهره های نام آشنا در صنایع برق، مکانیک، نفت و گاز، ریلی، کشتیرانی و ... می باشند، با صنعت ایران عجین گردیده است.

این شرکت با بیش از ربع قرن فعالیت در حوزه های مختلف صنایع مذکور از جمله: انتقال و توزیع برق فشار قوی، اتوماسیون صنعتی، انتقال قدرت و ارتباطات ریلی، نفت و گاز و مخابرات و ICT موفق به انجام پروژه های متعددی در ابعاد و سطوح مختلف گردیده است.

این مجموعه با اهتمام بسیار بر توسعه کمی و کیفی حوزه های فعالیت های خود، همواره در حال خدمت رسانی به صنایع مختلف کشور عزیزمان می باشد.

 

تاریخچه آراپاد:

 

در سال 1377 تعدادی از متخصصان با تجربه و مدیران موفق صنایع برق و مکانیک کشور که هر یک راه و رسم موفقیت در این حوزه ها را به خوبی از بر داشتند، گرد هم آمدند تا مجموعه ای را شکل دهند که با چشم اندازی مدون و تعالی گرا به نقطه ی کنونی که به حق قله ای مرتفع در توانمندی ملی و بومی صنعت گران ایرانی ست، صعود نماید.

این مجموعه در ابتدا با نام شركت دانش پويان فعالیت خود را در حوزه صنایع برق و مکانیک آغاز نمود و در همان گام های ابتدایی با رویکرد فنی و بازرگانی به ارائه محصولات نوآورانه ای در صنایع مختلف پرداخت.

در ادامه ی فعالیت های این مجموعه و با پررنگ تر شدن شاخه مهندسی برق در استراتژی های مدیران مجموعه، در سال 1384 مجموعه ای با نام آراپاد شکل گرفت که با تمرکز بر روی شاخه های مختلف این صنعت، روند موفقیت های خود را در این حوزه تسریع بخشد.

این شرکت در طول مسیر با استمداد از سابقه درخشان خود در پروژه های انجام داده و نیز اعتبار تجاری کسب نموده، موفق به همکاری با کمپانی های بزرگ و جهانی صنعت برق (نظیر TAIHANISODRAHTIMEFYPARTEXWERMA,ABB,PULS…) و در موارد بسیاری اخذ نمایندگی انحصاری از این کمپانی ها گردیده است.

 

 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :